MIDI Stalo futbolo turnyras

Dėmesio! Visų mylimas ir kai kurių jau išbandytas MIDI stalo futbolo turnyras ir šiais metais laukia mėgstančių konkuruoti, išbandyti jėgas ar tiesiog pažaisti stalo futbolą! Šių metų naujiena – D.Y.P. (Draw your partner) galimybė suteiks progą dalyvauti turnyre ir neturintiems komandos! Vienišiai bus suporuoti burtų keliu  Taigi nepraleisk galimybės įrodyti jog esi geriausiai rankomis futbolą žaidžiantis MIF’ietis! Komandų – finalininkių laukia išbandymas! Jų nariai galės sau ir MIF’ui įrodyti jog gali žaisti stalo futbolą ir be poros!

MIDI stalo futbolo turnyrą trečius metus iš eilės padės organizuoti mūsų ištikimi draugai – Foosin stalo futbolo klubas (Olimpiečių g. 3, Ūkio banko arena, www.facebook.com/foosin.net ). Jie mus aprūpins sportiniais Garlando World Champion stalais bei apdovanos ne tik prizines vietas iškovojusias, bet ir aukščiausią vietą iškovojusią merginų bei turnyre silpniausiai pasirodžiusią komandas.

Daugiau informacijos: stalofutbolas@midi.lt

Registracija: Čia

——————————————————————

Turnyras vyks dviem etapais. Pirmame išaiškinsime geriausiai žaidžiančią komandą, o į antrąjį bus pakviesti komandų prizininkių nariai, kurie turės žaisti kiekvienas už save.

Žaidimo taisyklės

Atvykstant į turnyrą būtina pasiimti lsp, kad įrodytumėt jog esat iš MIF‘o.Rėmėjai

Generalinis

Pagrindiniai

DraugaiApsauga